Logo design - projekt logo, logotyp


Logo Muzeum Śląska Cieszyńskiego. Propozycja liftingu starego logo dla Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie. Znak został znacząco uproszczony, zachowując jednak swoją pierwotną i rozpoznawalną formę. Całości dopełnia prosta typografia, dobrze współgrająca z sygnetem.
Logo dla doradcy finansowego. Pan Maciej zajmuje się doradztwem finansowym dla małych i średnich przedsiębiorstw, zależało mu na stworzeniu stonowanego logo, które już na starcie budziłoby zaufanie klientów, co jest bardzo ważne w jego branży. A jednocześnie obrazowało jego profesjonalne i rzetelne podejście oraz bogate doświadczenie. Inicjały klienta MN imitują kolumny, tworząc proste i minimalistyczne logo, zapadające w pamięć klientów.
Logo aplikacji Vocaba. Vocaba to aplikacja internetowa dla uczniów i studentów ułatwiająca naukę słownictwa. Ideą tego logo jest mały słonik czytający książkę, który uczy się i pozyskuje wiedzę. Otwarta książka tworzy małą literę V w lekkim nawiązaniu do nazwy aplikacji.
Logo Mini-itx. Firma zajmuje się sprzedażą mikrokoputerów, oferując klientom niestandarodowe rozwiązania i duże możliwości personalizacji ich urządzenia. Mini-itx to standard płyt głównych o wymiarach 17 x 17cm, a rodzina ITX oprócz wersji mini oferuje również mniejsze makro, pico i nano wersje komputerów. (przy współpracy Vespa Studio Graficzne).
Logo PPS Industry. Firma zajmuje się budową oraz obsługą techniczną elektrowni i fabryk. Znak symbolizuje łączenie dwóch elementów, a jednocześnie stanowi monogram PPS - power plant service. Logo oddaje techniczny i profesjonalny charakter prowadzonej działaności.
Logo SST. Second Screen Technologies to firma zajmująca się technologią przekazywania obrazu między urządzeniami mobilnymi i telewizorami. Logo nawiązuje do ideii dwóch ekranów pomięzy którymi przekazywany jest sygnał.
Logo Aquapark. Niebieski plusk wody to jednocześnie postać człowieka. Słońce symbolizuje ciepłą i przyjazną atmosferę panującą w parku oraz troskę personelu o odwiedzających. Wesołe, pastelowe kolory sugerują dobrą zabawę, luz i swobodę. Znak jako całość imituje kolorową, dmuchaną, piłkę plażową - sybol dobrej zabawy.
Logo dla Croesus Capital, firmy zajmującej się instrumentami finansowymi. Symbol nawiązuje do historycznej monety króla Croesusa z lwem i kozłem. Symboliczny lew został wpisany w koło, czyli idealny kształt kojarzący się jednocześnie z monetą. Kształt ten został "złamany" poprzez wystającą z koła koronę, tworząc unikalny i charakterystyczn znak. Linie tworzące lwa płynnie przechodzą w siebie, grzywa przechodzi w koronę, korona w pysk lwa, tworząc tym samym minimalistyczny, spójny i silny symbol.
Logo iSurvival. Firma zajmuje się marketingiem internetowym, Google Analytics, AdWrods itp. Znak to połączenie wykresu z Google Analytics i trasy survivalowej do przebycia.
Logo Cafe Bianca. Elegancka kawiarnia. W znaku powstaje literka B z połącznia spodka i uszka filiżanki.
Logo Happy Horse. Eksporter wódki na rynek chiński. Nazwa firmy nawiązuje do chińskiego roku drewnianego konia i wiary Chińczyków w przynoszone przez niego szczęście. Logo odwołuje się do piona szachowego, jest proste, czyste, poważne i nobilitujące. (przy współpracy Vespa Studio Graficzne).
Logo firmy Krawczyk. Krawczyk to firma budowlana działająca głównie na terenie małopolski o szerokim zakresie usług, od budownictwa, sprzedaży materiałów budowlanych po wynajem maszyn i sprzętu budowlanego. W sygnecie z połączenia domu i bloku powstaje litera K.
Logo SIST Industriemontage. Firma wykonująca profesjonalne roboty budowlano, montażowo, spawalnicze przy zaawansowanych projektach wymagających najwyższej jakości, takich jak elektrownie czy fabryki. W sygnecie znajduje się litera S w negatywnej przestrzeni, całość prosta i techniczna oddająca profesjonalizm firmy.
Logo Drukarnia Lion Print. Grzywa ma odzwierciedlać paletę barw i możliwości dla klientów.
Logo Miami Veterinary Center. Szpital weterynaryjny w Maiami, to przyjazne miejsce dla zwierzaków, gdzie mogą liczyć na bezstresowe i profesjonalne leczenie.
Logo Trailon. Projekt logo i medalu dla trialowego biegu górskiego po Karpatach.
Logo Pubu Latarnia. Latarnia morska, kufle z piwem, szyszki chmielu. Illustracyjny styl logo przypomina etykietę na butelkę piwa.
Logo Drukarnia. Propozycja logo dla drukarni. Kartka papieru jako kolorowy wydruk składa się w kształt litery "D" od słowa drukarnia. Bez zbędnego konturu, logo łączy ideę i przedstawia wprost działalności firmy.
Private Eye.
Logo Pavilion. Propozycja logo i nameing dla centrum ceramiki, oferującego wyposażenie łazienkowe, meble, armaturę, płytki ceramiczne. Lew z grzywą stworzoną z płytek symbolizuje prestiż i wysoką jakość oferowanych produktów. Nazwa łączy symbolikę lwa z nowoczesną bryłą budynku, w której można miło spędzić czas.
Logotyp Barefoot Coders. Barefoot to firma programistyczna z niekonwecjonalnym podejściem do zadań. Na potrzeby projektu powstała typografia z charakterystycznym B w kształcie bosej stopy. Tym samym już w logotypie udało się zawrzeć znak, tworząc logo które na pewno każdy zapamięta.
Logo Sleeping Fox.
Logo Konsbet. Propozycja logo i nameing dla firmy montującej prefabrykaty żelbetowe.
Logo dla funtacji przeprowadzającej akcje Ratuj Konie. Serce z koniem i źrebakiem w przestrzeni negatywnej.
Logo dla sklepu odzieżowego Stylemax, skupiającego prestiżowe marki modowe, jak i ubrania dostępne dla szerszego grona odbiorców. Założeniem było proste i minimalistyczne logo, wyrażające nowoczesność i profesjonalizm na które firma chce położyć największy nacisk. Ale jednocześnie eleganckie i stylowe co znalazło głównie odzwierciedlenie w stworzonej specjalnie do tego celu typografii.
Logo dla Ogrodoteka. Logo dla katalogu firm ogrodniczych, prosta i minimalistyczna forma znaku pokazuje profesjonalizm. Pomysł opiera się na dość prostym połączeniu rosnącej rośliny i aktówki, jednak dzięki zachowaniu właściwych proporcji całe logo budzi pozytywne emocje.
Logo Bora Sport. Odzież i akcesoria dla sportów walki. Typografia symbolizuje znak boksera: b - prawa rękawica, o - głowa, r - lewe ramię, a - lewa rękawica. Logo może funkcjonować bez sygnetu.
Logo sklepu Rock'n'roll. Ogólnopolska sieć sklepów muzcznych Rock'n'roll. Gitara z główą w kształcie znaku & zamknięta w kształcie kostki (piórka) do gry na gitarze.
Logo Mresto. Dopasowany marketing gastronomii. Firma zajmująca się promocją i marketingiem klubów, barów, pubów, resturacji i kawarni.
Logo Netspeak. Serwis społecznościowy dla dziennikarzy radiowych. Mikrofon i ludzie trzymajacy się za ręce.
Logo Mr Sproket. Salon kosmetyczny dla psów. Ręka głaszcząca pysk psa jako symbol troski i opieki na jaką mogą liczyć zwierzaki w salonie.
Logo fotograf ślubny. Przesłona z sercem w prostym symbolu aparatu fotograficznego. Bez zbędnych ozdobników, prosto, schludnie i elegancko.
Logo Underword. Jedna z propozycji dla Underworld Magazin, w której stworzyłem mały, żyjący świat zamknięty w laboratoryjnej buteleczce.
Logo firmy Greentec MQL. Firma zajmuje się wdrażaniem technologii mikrosmarowania (Minimum Quantity Lubrication) maszyn opartej na ekologicznych i przyjaznych dla środowiska lubrykantach i smarach. Logo przedstawia lierę G z liściem i kroplą lubrykantu. (przy współpracy Vespa Studio Graficzne).
Logo Trans-Mont. Usługi dźwigowe. Mój pomysł to hak wpisany w owalny kształt. Druga propozycja to pomysł klienta - dźwig samojezdny.
Logo Instytutu. Propozycja dla Instytutu Środowiska Rolniczego i Leśnego Polskiej Akademii Nauk.
Logo Penguin. Połączenie pingwina i telefonu, w zamierzeniu aplikacja na telefony umożliwiająca poznawanie ludzi i przełamanie pierwszych lodów.
© Copyright 2011 - 2014 by Morecolor. All rights reserved | | Kamil Sadlo | portfolio | logo design | corporate identity | faq | contact